Talas Evden Eve Nakliyat

Talas evden eve nakliyat ihtiyaçlarınız için geniş araç filomuz ve alanında uzman ekibimiz ile 7/24 hizmetinizdeyiz. Kayseri Talas ilçesi Kayseri’nin nüfus yoğunluğu en fazla olan ilçelerinden bitanesidir. Çok sayıda yüksek katlı binaların yer aldığı bu ilçede her gün onlarca evin taşımacılık işlemleri gerçekleştirmektedir.

Talas Asasörlü Nakliyat

Çok sayıda yüksek katlı binaların yer aldığı Talas ilçesinde taşımacılık işlemleri asansörlü sistem ile gerçekleştirilmektedir. Asansörlü sistem sayesinde taşımacılık işlemleri kısa bir süre içerisinde güvenilir ve sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Asansör sistemimiz 45 metre yüksekliğe kadar hizmet vermekte olup Kayseri’de yer alan en yüksek yapılara rahatlıkla hizmet verebilmektedir.

Talas Asansör Kiralama

Kayseri Talas asansör kiralama ihtiyaçlarınız için sizlere profesyonel çözüm ortağı olarak hizmet sağlıyoruz. Evinizden aşağı inmesi gereken veya evinize çıkması gereken her türlü eşya için tarafımızdan asansör kiralayabilirsiniz. Asansör kiralama ücretleri taşımacılığın yapılacağı kat ve çalışma süresine bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

Talas Nakliyat Fiyatları

Talas ilçesi içerisinde yapılacak olan taşımacılıklarda internet ortamında fiyat araştırması fazlası ile yapılmaktadır. İnternet ortamından fiyat araştırması yapmak son derece yanlış ve yanıltıcıdır. Taşımacılık fiyatlarını etkileyen çok sayıda faktör bulunmaktadur.

Bu faktörler:
– Eşya yoğunluğu
– Taşımacılığın yapılacağı kat
– Müşteri talepleri
– Asansör kurulamama olasılığı
– Kamyon yanaşma mesafesi
– Tercih edilecek ambalajlama malzemesi

Talas Eşya Depolama

Kayseri Talas ilçesinde eşyalarınızı kısa veya uzun süreli depolatmak mı istiyorsunuz. Kayseri’nin farklı bölgelerinde bulunan depolarımızda eşyalarınızı rutubetsiz ve tozdan arındırılmış bir ortamda depoluyoruz. Depolama fiyatarı ve hizmet ayrıntıları hakkındabilgi almak için bizleri arayabilirsiniz.

Talas Sigortalı Nakliyat

Sigortalı taşımacılık hizmeti sayesinde eşyalarınız taşınırken sigorta kapsamında nakledilmektedir. Taşımacılık esnasında meydana gelebilecek her türlü zarara karşı eşyalarınızı güven içerisinde tutmak için tüm taşımacılık hizmetlerimiz sigortalıdır. Meydana gelen zararlarda sigorta eksperi hasar tespiti yaparak zararınızı karşılamaktadır.