Evden Eve Nakliyat

Evinizin içerisinde yer alan eşyalarınızın eski adresinizden alınarak yeni evinize taşınıp teslim edilmesi hizmetini kapsamaktadır. Tarafımızdan en çok talep edilen hizmet şekli ev taşımacılığı olup genellikle Kayseri içersinde taşımacılık hizmeti sunmaktayız. Evden eve taşımacılık ihtiyaçlarınız ile ilgili olarak sizlerin talepleri doğrultusunda hizmet sağlıyoruz.

Taşımacılık öncesi müşterimiz ile detaylı olarak görüşerek taleplerini dinliyor ve bu talepleri tek tek yerine getirmek için gerekli planlamayı yapıyoruz. İyi koordine edilmiş bir taşımacılık hizmetinde hiçbir sürprizin yaşanmayacağını bilmenizi isteriz. Bizler de taşımacılık öncesi gerekli planlamayı yaparak hareket ediyoruz.

Müşterimizin talep etmesi halinde gelerek taşınacak olan eşyaları incelemek üzere evinize ücretsiz ekspertiz hizmeti sunuyoruz. Dilerseniz taşınacak olan eşyaların resimlerini bizlere whatsapp üzerinden göndererek de anlaşma sağlayabilirsiniz.

Korsan Nakliyecilere Dikkat

Kayseri evden eve nakliyat sektöründe tahmin ettiğinizden fazla korsan kamyoncu bulunmakta. Korsan veya Amatör olan bu kamyoncular yeri gelir kayvan taşır, yeri gelir saman taşır yeri gelir patates taşır. Korsan nakliyecilerin kamyonlarında ya ambalajlama malzemesi bulunmaz veya pis battaniyeler ile taşımacılık işlemlerine kalkışırlar. Bu kamyoncular profesyonel kişileri çalıştırmazlar, iş bilmeyen toplama adamlar ile ev taşımaya çalışırlar.

Profesyonel iş için profesyonel şirketler

Birçok kişi evine mobilya ve beyaz eşya alırken avuç dolusu para harcamaktadır ve taşınırken bu eşyalarının zarar görmemesi için tercih edeceği şirketi iyi bir şekilde belirleyemek için iyi bir tercih yapmalı. İnternet ortamında şirket hakkında yer alan tavsiye veya şikayetleri baz alarak tercihini daha kolay yapabilir.

%100 Müşteri Memnuniyeti

Tarafımızdan alacağınız evden eve nakliyat hizmetinden memnun kalacağınızı garanti ediyor ve kusursuz bir hizmet alacağınızın sözünü veriyoruz.