Melikgazi Evden Eve Nakliyat

Kayseri il merkezinde yer alan iki ilçeden biri olan Melikgazi ilçesi Kayseri’nin en kalabalık ilçesi olarak bilinmektedir. Melikgzi ilçesinde çok fazla yüksek katlı binalar yer almaktadır ve yoğun bir şekilde her gün taşımacılık işlemleri gerçekleştirilmektedir. Bizler, Kayseri Uzman evden eve nakliyat olarak Melikgazi ilçesinde yer almaktayız ve müşterilerimize profesyonel bir taşımacılık hizmeti sunmaktayız. Çalışanlarımızın tamamı profesyonel olup taşımacılık esnasında hiçbir zararın meydana gelmemesi için gerekli özen gösterilmektedir.

Taşımacılık sektöründe yıllardır hizmet sağlayan bir şirket olarak neyin nasıl yapılması gerektiğini çok iyi biliyoruz. İyi bir ambalajlama ile işimize başlıyor ve taşınması gereken eşyaların zarar görmemesi için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz.

Melikgazi Asansörlü Nakliyat

Melikgazi ilçesi çok fazla yüksek katlı binaya sahip olan bir ilçedir ve bu binaların çok büyük bir çoğunluğunda yük asansörleri bulunmamaktadır. Yük asansörleri bulunmayan bu binalarda taşımacılık işlemleri dış cephe asansörleri ile sağanmaktadır. Asansörlü taşımacılık Avrupa’dan sonra Türkiye’de de yoğun bir şekilde tercih edilmeye başlanmıştır. Taşınırken eşyaların zarar görmemesi ve taşımacılık sürecin kısalması asansörlü taşımacılığı tercih etmenin başlıca sebeplerindendir.

Melikgazi Asansör Kiralama

Melikgazi ilçesinde asansör kiralama ihtiyacı duyan şahıs veya işletmeler için asansör kiralaya verebilmekteyiz. Aldığı beyaz eşya bina asansörüne sığmıyor veya yenilenen evine yapı malzemeleri çıkması gerekiyorsa tarafımızdan hizmet alabilmektesiniz. Dış cephe asansörümüz 45 metre boyunda olup 14. Kat’a kadar uzanabilmektedir.

Melikgazi Nakliyat Fiyatları

Kayseri evleri İzmir veya İstanbul evleri gibi değildir. Türkiye’de nakliyecilerin hiç sevmediği iller arasında Kayseri başı çekmektedir. Bunun sebebi dairelerin çok büyük olması ve her dairede büyük bir kamyon dolusu eşyanın çıkmasıdır. İstanbul veya İzmir gibi illerde taşımacılık hizmeti isuzu veya transit tarzı küçük kamyonlar ile gerçekleştirilirken Kayseri’de bütün nakliye şirketleri on teker diye adlandırılan ve küçük kamyonların iki katı kapasitesine sahip büyük kamyonlara ile hizmet sağlamaktadır..

Melikgazi Eşya Depolama

Melikgazi ilçesinde yer alan eşyaların depolanması için bir depoya mı ihtiyacınız var? Şirketimizin Kayseri il merkezinde büyük bir deposu bulunmakta olup depolama ihtiyaçlarına profesyonel çözümler üretmektedir. Dilerseniz depolanmasını istediğiniz eşyaları profesyonel bir şekilde ambalajlayarak eşyaların depomuza kadar taşınması konusunda da hizmet sağlayabilmekteyiz.

Melikgazi Sigortalı Nakliyat

Kayseri Uzman evden eve nakliyat olarak sunmuş olduğumuz bütün taşımacılık hizmetlerini sigorta kapsamında gerçekleştirmekteyiz. Taşımacılık esnasında meydana gelebilecek her türlü zarar sigorta şirketi tarafından karşılanmaktadır.