Develi Evden Eve Nakliyat

Kayseri Develi ilçesinde şehir içi ve şehirler arası evden eve taşımacılık ihtiyaçlarınız için bizlerden hizmet alabilirsiniz. Geniş araç filomuz ve işini iyi yapan çalışanlarımız ile sizlere paketli ve ambalajlamalı taşımacılık hizmeti sunuyoruz. Çalışanlarımızı seçerken fazlası ile seçici davranım sadece işini iyi yapan ve yaptığı işe saygı gösteren kişileri istihdam ediyoruz. Neticede çalışanlarınız ne kadar iyi ise sunmuş olduğunuz hizmet kalitesi de o kadar iyidir. Taşımacılık sektöründe ambalajlamanın önemi herkes tarafından bilinmez. Nakliye öncesinde iyi yapılacak olan ambalajlama sayesinde eşyaların zarar görme olasılığı ortadan kalkmaktadır.

Develi Asansörlü Nakliyat

Kayseri Develi ilçesinde yüksek katlı binaların sayısı gün geçtikçe artmaktadır. Doğru orantılı olarak insanların asansörlü taşımacılığa ihtiyacı da aynı şekilde artış göstermektedir. Bizler, tüm müşterilerimize asansörlü evden eve nakliyat hizmeti sağlamaktayız. Asansörlü sistem sayesinde eşyalarınız hızlı ve güvenilir bir şekilde nakledilmektedir. Asansörlü sistem ile taşımacılık türü gelişmiş ülkelerde onlarca yıldır yürütülürken bizim ülkemizde son yirmi yıldır yavaş yavaş tercih edilmektedir.

Develi Asansör Kiralama

İşletmemiz şehir dışından gelen ve Develi’ye eşya teslim edecek olan nakliye şirketlerine asansör kiralama hizmeti sunmaktadır. Asansör kiralama ihtiyaçlarınız için bizleri arayabilirsiniz. Sadece ev eşyası değil, evinize çıkması gereken yapı malzemesi veya çatıya çıkması gereken kiremit gibi şeyler için de asansör vinç sistemini kiralayabilirsiniz. vinç sistemi ile dilediğiniz kata her türlü eşya hızlı ve güvenilir bir şekilde çıkarılabilmektedir.

Develi Nakliyat Fiyatları

2021 yılında meydana gelen kur krizi ve fiyat artışları dolayısı ile nakliye fiyatlarında mecburen artışa gidildi ve nakliye şirketleri tarafından asgari taşımacılık tarifesi 2000 TL olarak belirlendi. Nakliye fiyatlarındaki artışın sebebi işçilik giderleri, işletme giderleri, ambalajlama malzemesi ve akaryakıt rakamlarındaki artıştan dolayı meydana gelmiştir.

Develi Eşya Depolama

Develi ilçesinde ihtiyaç duymuş olduğunuz depolama alanı için bizlerden hizmet alabilirsiniz. Her türlü eşyalarınızın depolanması için sizlere uygun depolama alanlarımız mutlaka bulunmaktadır. Depolama alanlarımızın tamamı nem ve tozdan arındırılmış ama düzenli olarak havalandırılan ortamlardan oluşmaktadır. Depolama öncesi eşyalarınızın dilerseniz paketleme ve ambalajlama işlemleri yapabilmekteyiz.

Develi Sigortalı Nakliyat

Develi ilçesinde ihtiyaç duymuş olduğunuz tüm taşımacılık işlemlerini sigortalı bir şekilde sağlamaktayız. Sigortalı taşımacılık hizmeti sayesinde eşyalarınız taşınırken meydana gelebilecek her türlü zarara karşı güvence altında olursunuz.