Hakkımızda

Kayseri evden eve nakliyat lojistik ve depolama grubu 1980 yılında Kayseri il merkezinde ev ve ofis taşımacılığı sektöründe profesyonel anlamda hizmet sağlamak için kurulmuştur. Faaliyetlerini yürütürken göstermiş olduğu itina ile kısa süre içerisinde Kayseri halkı tarafından kabul görmüş ve taşımacılık işlemlerinde en çok tercih edilen nakliye şirketi olmayı başarmıştır.

Ulaştırma ve Altyapı bakanlığı tarafından ev ve ofis taşımacılık işlemleri sağlamak içingerekli olan K3 yetki belgesine sahip olan şirketimiz geniş bir araç filosu ile hizmet sağlamaktadır. Hizmet sağladığımız çok sayıda şahıs ve kurum bulunmakta olup iç anadoluda sektörün lideri konumundadır.

Bir misyona ve vizyona sahip olan şirketimiz özellikle müşteri isteklerine özel çözüm üretmek konusunda fazlası ile özel göstermektedir. Sadece taşımacılık değil aynı zamanda taşımacılık ihtiyaçları ile ilgili danışmanlık ve planlama çözümlerimiz bulunmaktadır. Müşteri memnuniyetine son derece önem veren bir yapıya sahip olan yönetimi kurulumuz bu memnuniyeti en üst seviyeyeh çıkarmak ve daima en üst seviyede tutmak için her türlü fedakarlık yapmaktadır.

Üstün bir hizmet kalitesi için kendimizi sürekli geliştiriyor ve yeniliyoruz

Yüksek standartlarda hizmet sağlamak için yüksek modelli kamyonlar ile hizmet veriyoruz ki taşımacılık esnasında sürprizlere yer vermeyelim. Ayrıca taşımacılık işlemlerini kolaylaştırmak ve daha sorunsuz bir hale getirmek için yeniliklere açığız. Özellikle 2000’li yıllardan sonra yüksek katlı binaların sayısının hızla artması ile birlikte gelişmiş ülkelerde olduğu gibi dış cephe asansörleri ile taşımacılık hizmeti vermeye başladık.

Misyonumuz

Standartlarımız ile Kayseri halkına layık olduğu taşımacılık çözümlerine profesyonel bir şekilde cevap vermek. Hizmet sunarken daima en iyi hizmet kalitesini ortaya koymak ve bu kaliteden ödün vermeden standartları belirlemek.

Vizyonumuz

Nakliyat ve Lojistik hizmet sektörümüzde sadece yurt içerisinde değil aynı zamanda uluslararası anlamda tanınan bir marka haline gelerek lider konuma gelmek ve bu konumda yıllarca kalmak.