Ofis Taşımacılığı

Ofis veya Büro olarak tabir ettiğimiz işyerinizin taşımacılığı için profesyonel çözümler üretiyoruz. İşyerinizi taşırken önceliğimiz daima işlerinizin aksamadan taşımacılık işlemlerinin tamamlanmasıdır. Çok kompleks olan büyük çaplı ofislerin hem taşımacılığı hem de taşımacılık ile ilgili planlama konusunda hizmet sağlamaktayız.

Ofis ortamınız taşınmadan önce taşımacılık ile ilgili planlama iyi bir şekilde gerçekleştirilmeli. Planlaması iyi bir şekilde gerçekleştirilen ofis taşımacılık hizmetlerinde sorun veya sorunlar yaşanmamaktadır.

Taşınırken işlerinizin aksamaması için  taşımacılık işlemleri iş saatleri dışında gerekleştirip yeni iş gününde işe başlamadan tüm ofisin kullanıma tam elverişli bir şekilde teslimatını sağlıyoruz.

İyi bir planlama ve yönetim

Ofis ortamının iyi bir şekilde planlanması ve yönetlmesi halinde taşımacılık işlemleri sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Ofis ortmında yer alan bilgisayarlar, yazıcılar, telefon santrali ve sunucu gibi elektronik eşyalar ve bu eşyaların birbirine bağlantığı kablolu veya kablosuz ağın taşıma işlemleri çözüm ortağımız tarafından gerçekleştirilmektedir.

Planlama

Ofis veya işyerlerine ait taşımacılık işlemlerinde en önemli husus yapılacak olan planlamadır. İyi bir planlama yapılmadığı taktirde taşımacılık işlemlerinde hep sorunlar meydana gelecektir. Devlet daireleri ve emniyet müdürlükleri gibi çok katlı çalışma alanlarında özellikle gerekli olan planlama için yeri geliyor 2 gün çalışmak gerekiyor. Yanlış yapılan bir planlama taşımacılık sürecini olumsuz etkileyeceği gibi bizler için eksi bir puan olacaktır.