Sıkça Sorulan Sorular

Evden eve nakliyat sektörü ile ilgili bizlere en çok yönlendirilen sorular bu soruların cevabı:

Taşımacılık kaç kişilik bir ekip ile gerçekleştirilir?

Taşımacılık işlemleri eşyaların yoğunluğuna göre en az 2 kişi tarafından gerçekleştirilir. 2+1 eşyaların taşınması için en az 3, 3+1 büyüklüğündeki evlerin taşımacılığı için ise en az 4 kişilik bir ekip ile hizmet sağlıyoruz.

Paketleme işlemleri kim tarafından yapılır?

Paketleme işlemleri anlaşıldığı şekilde gerçekleştirilir. Standart evden eve taşımacılık işlemlerinde evin içerisinde yer alan eşyaların kolilenmesi müşteri tarafından gerçekleştirilirken kaba eşyalar nakliyeci tarafından paketlenir. Eğer müşteri talep ederse evin içerisinde yer alan bütün eşyalar bizim tarafımızdan kolilenebilmektedir.

Bütün taşımacılık işlemleri asansörlü mü gerçekleştirilir?

Şirketimiz taşımacılık işlemlerini kolaylaştırmak ve daha sorunsuz bir hale getirmek için taşımacılık işlemlerini daima asansörlü olarak gerçekleştirmeye çalışmaktadır. Taşımacılığın asansörlü bir şekilde gerçekleştirilebilmesi için taşımacılığın yapılacağı yerin asansör sistemini kurmak için uygun olmalı.

Ne tür paketleme ve ambalajlama malzemesi kullanıyorsunuz?

Paketleme işlemlerinde kullanmış olduğumuz tüm malzemeler sıfırdır. Paketleme işlemlerinde streç folyo, balonlu naylon ve oluklu koliler tercih edilmektedir. Kullanmış olduğumuz bu malzemeler sağlığa zararlı malzemeler içermemektedir.

Şirketinizin K3 yetki belgesi bulunuyor mu?

Evet, işletmemiz ulaştırma ve altyapı bakanlığı tarafından ev ve ofis taşımacılık hizmeti sunabilmek için gerekli olan K3 yetki belgesine sahiptir ve araç filomuzda bulunan tüm kamyonlarımızın taşıt kartı mevcuttur.

Taşımacılık işlemleri sigortalı mı gerçekleştiriliyor?

Şirketimiz Anadolu sigorta ile anlaşmalı olup tüm taşımacılık işlemlerini sigortalı olarak gerçekleştirmekteyiz. Müşterinin talep etmesi halinde taşımacılık öncesi kendisine poliçesini düzenlettirip ulaştırıyoruz.

Çalışanlarınız taşımacılık konusunda tecrübeli mi?

Çalışanlarımızın tamamı en az 3 yıllık sektör tecrübesine sahiptir ve bütün çalışanlarımız güleryüzlü taşımacılık hizmeti sağlamaktadır.

Mobilyalarınızın söküm ve montajı için marangozunuz var mı?

Araç filomuzda yer alan tüm kamyonlarda bir ekibimiz ve her ekibimizde bir mobilya ustamız bulunmaktadır. Kapıdan ve pencereden geçen mobilyalarınız sökülmezken genellikle gardolaplarınız demonte edilerek taşınmaktadır.

Sözleşme yapıyor musunuz?

Ne güzel demiş atalarımız söz uçar yazı kalır diye. Bizler tüm taşımacılık işlemleri öncesi müşterimiz ile bir nakliyat sözleşmesi imzalamaktayız. Sözleşmelerde iş detayı ile ilgili bilgiler yer almaktadır.

Aklınıza takılan farklı bir soru mu bulunmakta? İletişim sayfamızda yer alan telefon numaraları, e-posta adresleri veya iletişim formunu kullanarak bizlere soru veya sorularınızı iletebilirsiniz.