Firmamız Kayseri evden eve nakliyat işlemlerinizi şehirler arası ve şehir içi şeklinde yürütebilmektedir. Aynı zamanda ev taşımacılığına en olarak parça eşya, ofis, depo, kurum taşımacılığı da yapmaktayız. Her zaman tek bir amaçla müşterilerimize hizmet veriyoruz, “müşteri memnuniyeti” kazanmak için. Tüm çalışmalarımız T.C. ulaştırma bakanlığı kara yolları genel müdürlüğünce verişen taşımacılık belgeli olarak yapılmaktadır. Tabii ki yasal taşımacılık işlemlerimiz ama aynı zamanda her zaman parça başı eşya sigortalama hizmeti de sunuyoruz, üstelik tüm tür taşımacılık işlemlerimizde.

Koşullar her zaman değişebilir, örneğin taşınma işleminiz bir ay sonra gerçekleşmelidir ama şu an toplanmak ve eşyalarınızı bir yerde depo etmek zorunda kalabilirsiniz. Bu gibi durumlarda Kayseri depolama hizmeti ile siz değerli kullanıcılarımızın yanınızdayız.

Depolama hizmeti öncelikle ücretsiz keşifle başlar, taşınma & nakliye hizmeti ne zaman gerçekleşecek olursa olsun o an sizlere verilecek olan hizmet bedeli üzerinden işlem alır ve sözleşme ile kendinizi garanti altında hissedersiniz. Eşyalarınız büyük bir titizlikle toplanır, parça kaydınız tutulur ve sigorta başlar. Siz ne zaman isterseniz o zamana kadar depomuzda eşyalarınız rutubet, nem ve kirden uzak, tamamen konforlu bir ortamda beklemeye başlar. Sizin belirtiğiniz süreçte de nakliye işlemi (yine başta da söylediğimiz gibi sözleşme fiyatı üzerinden) devam eder.

Depolama hizmeti sırasında kullanılan depolar firmamıza aittir, tamamen güvenlikli bir ortamdır ki zaten eşyalarınızın tamamı parça başı sigortalandığı için içiniz tamamen rahat bir şekilde bu hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Depolama hizmet bedeli nakliye ücreti+ aylık, günlük bazda hesaplanır. Uzun süreli depolama hizmeti alacaksanız bu durumda tabii sizlere özel fiyat verilir. Tüm işlemlerimizle alakalı bilgi almak için ofislerimize gelebilir ya da mesai saatleri içinde müşteri hizmetlerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.img_divider

Depolama hizmetimiz hakkında...

Uzun ve kısa süreli depolama ihtiyaçlarınızı karşlamak için profesyonel depolama hizmetimiz mevcuttur. Ne kadar yer lazım ve ne kadar süre için lazım?

  7/24 Güvenlikli depolama.
  Nem, Toz ve Rutubetten arındırılmış ortam.
  Güvenlik kamerası.
  24 saat önceden haber vermek kaydı ile 365 gün erişim.